Úvod » Sezóna 2016/2017 důležité informace

BOHEMIA Fyzioterapie

publikováno 03.05.2017

Info o základním vyšetření

Na FYZIO VYŠETŘENÍ prosím přineste předvyplněný papír, kde je jméno atd. (panáčků si všímat nemusí) a podepsaný informovaný souhlasem.

Pokud by někdo z těch, kteří jsou objednaní již na čtvrtek, chtěl podrobnější prohlídku, není problém se pak domluvit na dalších 20 minut kdykoliv jindy.

Cena: hradí klub

fyzioterapeutka :Eliška Vrátná

více o akci zde

informovaný souhlas zde

HRAJ FLORBAL ZDRAVĚ

Čím dál tím více se ve florbale shledáváme s hráči a hráčkami, které během tréninků a zápasů nosí ortézy, mají zraněné kotníky, kolena, bolesti zad atd. Většině těchto zranění se dá předejít včasným vyšetřením a kompenzací pohybu.

Proto jsme se rozhodli to na Bohemce zase o něco vylepšit a navázali jsme spolupráci s Bohemia fyzioterapie a masáže. Tito profesionální fyzioterapeuté se postarají o vyšetření pohybového aparátu našich mládežnických kategorií, budou pro nás vést zdravotní karty všech hráčů a spolupracovat s trenéry při tvorbě kompenzačních tréninků tak, aby vše bylo šito na míru jednotlivým hráčům a hráčkám.

Vyšetření je dobrovolné a je na každém hráči či hráčce (rodiči), jestli se ho zúčastní.