Turnaj STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2.koš ZELENÉ) 2. kolo, 14.10.2017. SH Nový PORG

publikováno 13.11.2017

Autor: Martin Vrátný

Zelený tým vybojoval třetí místo

Zelený tým starších žákyň bojoval ve druhém koši v hale Nového PORGu v Krči. V prvním utkání se děvčata střetla s týmem z Nového Strašecí. První míček se záhy po zahájení zatřepal v síti soupeřek a zdálo se, že střetnutí bude mít hladký průběh. Soupeřky se však vzpamatovaly z prvního gólu, brzy vyrovnaly a daly ještě gól navíc. Našim hráčkám se podařilo skóre srovnat a víc branek nepadlo.  Zápas skončil nerozhodně 2:2. Po delší přestávce nastoupil zelený tým ke druhému utkání se Spartou. Zápas plný útočných akcí a střídavých úspěchů na obou stranách nakonec dopadl ve prospěch soupeřek, které zvítězily s rozdílem jediné branky v poměru 3:4. Díky lepšímu celkovému poměru branek, než měla děvčata ze Strašecí,  postoupil náš celek z druhého místa ve skupině do bojů o celkovou třetí pozici v turnaji. Zde děvčata narazila na Rafanky z Kutné Hory, které se jim podařilo zdolat rozdílem dvou branek a potvrdit tak třetí příčku za týmy Sparty a Sokola Královské Vinohrady.

FbŠ Bohemians zelené - TJ Sokol Nové Strašecí    2:2
FbŠ Bohemians zelené - ACEMA Sparta Praha   3:4