Turnaj STARŠÍ ŽÁKYNĚ (1.koš BÍLÉ) 7.kolo, 13.1.2018, Jedenáctka VS

publikováno 15.01.2018

Autor: Lucie SKALÍKOVÁ

JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK: Starší žákyně BÍLÉ potvrdily svou pozici

FbŠ Bohemians bílé x FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4 (2:1; 3:3)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue x FbŠ Bohemians bílé 1:6 (0:4; 1:2)

FbŠ Bohemians bílé  x TIGERS FK Jižní Město 3:1 (1:0; 2:1)

Tým starších žákyň (bílé) vstoupil do nového roku 2018 turnajem na Jedenáctce.  Hlavní trenér Dan byl pracovně vytížen a ani hráček nebylo nazbyt. 2 hráčky ze základní sestavy byly zdravotně indisponovány, a tak abychom mohli dát dohromady celé dvě pětky, musela bílý tým posílit mladší žákyně Nela Kočvarová. A byla to šťastná volba, při letošní premiéře si vedla velmi dobře.:-)

V základní skupině na nás čekaly oba týmy Chodova.  První na řadě byl silnější tým FAT PIPE Florbal Chodov.  Zápas to nebyl z naší strany příliš dobrý. Chybělo nasazení, koncentrace, nepředvedli jsme se ani herními dovednostmi. Že jsme nakonec vydřeli výhru 5:4, můžeme poděkovat brankářce Anetě Fryčové, která mimo jiné vychytala i trestné střílení. K druhému zápasu jsme bohužel přistoupili podobně vlažně. Chodov blue se ale skládá z mladších hráček, a tak nám to i protentokrát stačilo. Výhra 6:1 a hattrick pro Dominiku Krátkou.  Finálový soupeř byl tradiční: Tigers FK Jižní Město. Trenér  Majkl Vojáček, kterému přišel pomoc organizační šéftrenér Tomáš Žigy Grigar, asi před zápasem promluvil holkám do duše. Když k tomu připočteme, že ani Tygřice neměly svůj nejlepší den, vítězství bylo na naší straně, 3:1.

Po 7. kole soutěže jsme poprvé bodově odskočili od Tigers a upevnili své postavení v čele tabulky.

Ilustrační foto: Petra Koželuhová