Turnaj STARŠÍ ŽÁKYNĚ (1.koš BÍLÉ) 10.kolo, 18.3.2018, SH ZŠ Kunratice

publikováno 22.03.2018 (aktualizováno 18.04.2018)

Autor: Iveta Králová

34GÓLOVÁ NEDĚLNÍ NADÍLKA. Starší žákyně BÍLÉ nezaváhaly ani v 10tém kole.

FbŠ Bohemians bílé x Panthers Praha 17:1 (10:0; 7:1)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE x FbŠ Bohemians bílé 2:10 (1:3; 1:7)

FbŠ Bohemians bílé x FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:2 (3:0; 4:2)

V březnové mrazivé neděli byl pořádán florbalový turnaj v hale SH Kunratice, ve které naše děvčata zahajovala turnaj zápasem s týmem  PANTHERS Praha. Hrálo se celkem v lehkém tempu, kdy téměř každá hráčka, včetně obrany, vstřelila branku. Některé hráčky daly gólů i pět! Hrálo se převážně na polovině soupeře, ale Pantherkám se nakonec z ojedinělého breaku podařilo skórovat. Celkový výsledek 17:1 nám neudělal ostudu.

Ve druhém zápase se náš tým utkal s týmem CHODOV BLUE. Holky z Chodova prokazují zvyšující se tendenci a tak tento zápas byl oproti prvému náročnější. Soupeř nám tolik nepovolil, což se projevilo i v počtu střelených branek. Zpočátku to sice vypadalo na podobně pohodový zápas, když jsme ale dostaly 2 rychlé góly na 4:2, bylo na čase k zápasu přistoupit s plnou vážností. Holky se zkoncentrovaly a začaly plnit pokyny trenéra Majkla Vojáčka. Výsledek 10:2. Touto výhrou se naše děvčata probojovala do finále.

Ve finále se naše děvčata utkala s týmem CHODOVA, které se probojovalo do finále po těsném vítězství s týmem TIGERS JM, které jsou zpravidla naším rivalem o první místo v turnajích. Nechtěli jsme zopakovat těsné vítězství z 8. kola, kde rozhodovaly proti Chodovu až samostatné nájezdy.  Děvčata utkání nepodcenila a v první polovině střelila tři branky (3:0), druhá polovina skončila přídavkem čtyř branek. Soupeř skóroval dvakrát. Celkové skóre tohoto zápasu skončilo 7:2 a tím naše děvčata získala na turnaji první místo.

Jednoznačné vítězství se nechá brát jako velmi hezký dárek k narozeninám dvou našich hráček, a to Aničky Rozvaldové (15) a Dominiky Krátké (14). Tímto celý náš tým přeje holkám vše nej,nej, nej.

Foto: Mirek Koželuh

Všechno nejlepší Domčo!

Všechno nejlepší Aničko!

Těch se tam vešlo